Teslimat Koşulları

PERAKENDE SATIŞ YAPILAMAZ

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

MADDE 1 - GENEL HÜKÜMLER
1.1 ALICI, www.otosuslen.com.tr internet sitesinde Sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ve bunun masraflarının ALICI tarafından karşılanacağına, teslimatın gerçekleştirileceği süreye ve SATICI’nın tam ticari unvanı, açık adresi ve iletişim bilgilerine ilişkin ön bilgileri okuyup doğru ve eksiksiz bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
1. 2 Teslimata ilişkin her türlü kargo ücreti ALICI'ya aittir. Teslimat; stokun müsait olması ve mal bedelinin SATICI’nın hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır.
1. 3 Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
1. 4 Aras Kargo ile şirket anlaşmamız olduğu için normal kargo ücretlerinden yaklaşık olarak %50 civarında daha uygun fiyatlar ile gönderim sağlanmaktadır.
1. 5 Siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra ürünlerin Kargoya teslim süresi 1 ile 5 iş günüdür.
1. 6 Satışlarımız toptan olduğu için alışverişinizin minimum adetlerde alınması gerekmektedir.
1. 7 Her bir ürün sayfasının içerisinden o ürün ile alakalı alınması gereken minimum adetler yazmaktadır. Sipariş verirken en az bu adet veya daha fazla  miktarda ürünü sepetinize eklemelisiniz.
1. 8 Siparişlerinizi verirken sipariş vereceğiniz ürünlerin bazıların da bulunan açıklama kısmını okuduktan sonra siparişinizi veriniz. Ürünlerin farklı renk,ölçü  ve bedenleri mevcut olabilir.
1. 9 Üretici Firma statüsünde bulunan mağazamız da alışveriş durumunda ödemesini internet üzerinden yapmış olduğunuz ürünlerde stok ile alakalı yaşanan herhangi bir sorunda müşteri e-mail ve ya telefon aracılığıyla bilgilendirilecektir.
1. 10 Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri üyelik bilgilerinizden size ulaşılarak bilgilendirilecektir.Bu yüzden bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.